Одесская онлайн
школа І-ІІІ ступеней
«Восхождение»

Больше информации вы
можете получить на нашем
форуме

Перейти на форум

Записаться
на курс
Про нас.

Одеська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Сходження» – одна з перших он-лайн школа в Україні, яка здійснює дистанційне навчання учнів у домашніх умовах.

  • Навчання в нашій школі не залежить від місцезнаходження учня. Ті, що навчаються у нас діти проживають як в Україні, так і в країнах Європи, Америки, Азії, Африки.
  • Навчання здійснюється за державними програмами України з урахуванням індивідуальних особливостей учня на українській і російській мовах.
  • Школа видає документ державного зразка про отримання освіти.

В організації занять та дозуванні навчальної завантаження обов’язково враховуються індивідуальні особливості учня.

Один із принципів нашого навчання – співпраця та взаємодія педагогів з батьками. Перед початком навчання обов’язково проводиться співбесіда з батьками щодо особистісних особливостей дитини, підтримується систематична зв’язок педагогів з батьками протягом усього періоду навчання, а також всілякі навчальні програми та заходи для батьків.

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ У НАС:

– різноманітність та гнучкість організаційних форм навчання – екстерн, індивідуальне навчання он-лайн, дистанційне навчання в невеликих групах, окремі курси й заняття, й так далі;

– дитина має індивідуальний стиль навчання, що створюється вільним часом навчання – вранці, ввечері, вдень;

– звільнення часу дитини для занять спортом і творчістю;

– низькі ціни за навчання.

Наша мета – не тільки дати знання учням, а й навчити мислити, думати, бути самостійними й компетентними у пошуку знань, зробити наших учнів духовно й культурно багатими, соціально-активними, креативними людьми.